Jump to content

Asuswrt-Merlin problem z jednym portem na zewnątrz

Rate this topic

Guest house

Recommended Posts

Guest djmarco

Od której aktualizacji mam problem z jednym portem na zewnątrz. Jest port wewnątrz 80, przekierowanie go na 1221 i zawsze mi działał a teraz nie. Najlepsze jest to, że wewnątrz sieci na zewnętrznym IP działa a całkiem na zewnątrz nie działa.

imageproxy.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

• Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• house

3

Popular Days

Top Posters In This Topic

Posted Images

• Administrator

@djmarco ale to jest odpowiedź od jakiejś access listy, że adres IP nie jest na liście dopuszczonych. Więc przekierowanie działa. To nie jest jakiś klient bittorrent ? 

• Administrator

Co by to nie było to webserwer działa ale odmawia dostępu z komunikatem "Zabroniony". Przyczyna nie leży w routerze a w jakiejś liście dostępu w tym tunerze.

27 minut temu, djmarco napisał:

Najlepsze jest to, że wewnątrz sieci na zewnętrznym IP działa a całkiem na zewnątrz nie działa.

dostajesz się za pomocą NAT-Loopback

Guest djmarco

Jednak doszedłem i jest to wina uwierzytelniania. Bez uwierzytelniania nie chce wyjść na zewnątrz. A kiedyś wychodziło. Widocznie wtyczka na E2 się zaktualizowala i tu jest problem.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

• Administrator
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.