Jump to content

Prawidłowe wgranie FW do R7000

Rate this topic

Guest house

Recommended Posts

pytanie do znawców tematu, na stronach support ostatnio natrafiłem na zarzut, że userzy źle aktualizują router R7000, że przed wgraniem firmware powinno się zrestetować i po wgraniu również. 

Moglibyście wypowiedzieć się na ten temat ? 

• Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• house

3

Popular Days

Top Posters In This Topic

• Administrator

ja resetuję do ustawień fabrycznych przed i po aktualizacji z jednego względu - zmiany pomiędzy różnymi wersjami FW - czyli OFW do OFW nie, ale OFW do Merlin i odwrotnie już tak, AdvancedTomato do Tomato tak, ale Tomato by shibby z wersji na wersję nie (chyba, że jest info o dużych zmianach które tego wymagają). Samo GENIE w Netgear nie wymaga resetu ustawień przy aktualizacji (nigdy go nie robiłem i żadnych zonków nie zauważyłem). 

• Administrator

tak, nvram czyści się przy takiej operacji ale to akurat dotyczy błędu w FW który nie powinien mieć miejsca (wycofana wersja) więc w takiej sytuacji warto. Normalnie jeśli wszystko działa nie ma potrzeby.

• Administrator

Temat zamykam jako rozwiązany.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.