Jump to content
  • Similar Content

• majkmiguel
      By majkmiguel
      Cześć wszystkim na forum 😉!
      Poszukuje routera z bardzo dobrym zasięgiem  Wi-Fi do domu piętrowego 300m2. Dom z grubymi ścianami, dużą ilością pomieszczeń i sporymi odległościami.
      W tym momencie korzystam ze światłowodu 300mb/s, ale niedługo będę zwiększał tę prędkość.
      W domu mam do obsługi 1 PC przez rj45 i 10 urządzeń po Wi-fi.
      Mam do dyspozycji 1000zł 
      Dodam jeszcze, że z racji tak dużych odległości i braku infrastruktury internetowej w domu  jakiś czas temu kupiłem zestaw transmiterów  TP-LINK AV1000, przez które w tym momencie łączę się za pomocą 2 routerów podłączonych na parterze i pierwszym piętrze (które tworzą dwie oddzielne sieci wi-fi).
      Z góry dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi! 
    • konrad573
      By konrad573
      Witam chciałbym jakoś ustawić żeby przekierowywało porty przekierowywania automatycznie żebym nie musiał sam konfigurować. Upnp mi nie działa a jest włączone. Ale zauważyłem że łatwo mogę otworzyć port z Game Open Nat. Czy może być kłódka pod adresem ip obok ddns które jest wyłączone ? To nie ma wpływu na porty czy na coś?.
    • BartD
      By BartD
      Witajcie Mam problem z przełączeniem się wan'ów.
      Firma - 10 komputerów (stacjonarki) - router TP-Link W8970 v3 (neostrada) i modem USB LTE Huawei E3372HiLink (orange).
      Standardowo DHCP i adresacja 192.168.0.1 routera oraz 192.168.1.1 modemu LTE (ip przypisany niestety na stale).
      Przy braku neostrada router ladnie przelacza sie na modem LTE ale niestety adresacja sie zmienia i komputery dostaja adresy z sieci 192.168.1.0 a co najwazniejsze 'gina' drukarki ze stalym ip z sieci 192.168.0.1.
      Kupilem na testy Huawei B535 ale tutaj tez przelaczanie sie sieci powoduje zmiane adresów.

Czy któryś  z modemów-routerów Asusa z dual wan potrafi przelaczac wan'y a jednoczesnie z dhcpa rozdawac adresy z jednej wyznaczonej sieci ?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.