Jump to content

Problem z połączeniem smb RT-N18U

Guest house

Recommended Posts

Nie mogę skonfigurować połączenia samba z dyskiem (pendrive) wpietym w usb 3.0 routera. Połączenie ftp bangla. Nie zależy mi na połączeniu spod Windowsa, chodzi o urządzenia mobilne, konkretnie telefon. Co może "trzymać" sambe? Dodam, że delikatnie mówiąc, sieci nie są moją najsilniejszą stroną ;)

P2472ziwNe0YLyJRzMSUMe6ASMnVuVGcyrtdrtZX

• Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Tak,  4.4.2 Konkretnie chodzi mi o wykorzystanie połączenia smb w tej app 

You do not have the required permissions to see the code field attached to this post.

Chociaż w Solid Explorer jest ten sam kłopot 

You do not have the required permissions to see the code field attached to this post.

• Administrator

sprawdź to : 

podłączyłem się od razu, zapytał ładnie o uprawnienia, wszystko działa.

You do not have the required permissions to view the images attached to this post.

@house dzięki za pomoc. Ale to chyba nie ten kierunek. Podany przez Ciebie menadżer szybko i gładko uzyskuje połączenie. W SE, o którym wspominałem wcześniej, ma opcje jak na skrinie. Tutaj z połączeniem ftp również jest zero problemów ale juz smb... kaput. Chodzi o to że PlaylistManager z postu #3 wykorzystuje smb. I tylko tak można się połączyć. Coś/jakoś trzyma mi smb, ręce mi już opadają :(

Może powinienem o tym powiedzieć wcześniej. Co właściwie chcę uzyskać? Teoretycznie dzięki PlaylistManager mogę stworzyć sobie playlistę utworów z dysku sieciowego (gdzie mam xGB muzyki) i odtworzyć ja na telefonie (konkretnie w PowerAmp).

You do not have the required permissions to view links attached to this post.

• Administrator

To coś z tą aplikacją jest coś nie tak, jeżeli to co podałem łączy się bez problemu. Spróbuj wyłączyć logowanie i włącz dostęp dla gościa. Może tutaj jest problem. 

13 godzin temu, Eskan napisał:

Coś/jakoś trzyma mi smb

możesz jaśniej ? co znaczy "trzyma" ? Nie możesz w ogóle się połączyć ? 

@house ok, sprawdzę tak jeszcze. Pisząc "trzyma" miałem na myśli właśnie to, że nie mogę się połączyć. Sprostowanie: w Solid Explorer uzyskałem połączenie smb. W Playlist Manager nadal impas :( Developer twierdzi, że użytkownicy w zasadzie nie mają tego problemu i trudno jest zdiagnozować co się u mnie dzieje.

You do not have the required permissions to view links attached to this post.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.