Jump to content

Transmission w Tomato

Rate this topic

Go to solution Solved by house,

Recommended Posts

Guest Jabol

Witam.

Działa ktoś może na wbudowanym w tomato Transmission?

Mam z nim problem bo co chwile się proces wiesza i przestaje odpowiadać działa jedynie włączenie i wyłączenie usługi ;/

Jest może jakaś alternatywa czy coś??

• Replies 10
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• house

6

• Administrator

Mam z nim problem bo co chwile się proces wiesza

a proces ma dostęp do dysku/pen'a czy co tam masz podłączone ? 

• Administrator

Raz na jakiś czas po prostu Transmission się wywala i wisi.

a jest możliwość konfiguracji transmission w tym tomato tak aby zmienić w settings.json opcję "message-level = 3" (debug) - wtedy Ci powie dlaczego się wywala.

• Administrator

Gdzie się "logi" zapisują czy coś?? 

transmission-daemon powinien logować Ci do sysloga, tam szukaj info od tego daemona'a

Guest Jabol

Widać jestem ułomny instalacja optware mnie chyba przerasta serio xD

Transmision się zainstalowało ale nie wstaje ogólnie jakaś polka z tym wrrr ;/

• Administrator

Widać jestem ułomny instalacja optware mnie chyba przerasta serio

daj na PW dostęp po ssh to Ci to zrobię  B)

• Administrator
  • Solution

zrobione, nie wiem jaki problem miałeś  :lol:

• 3 weeks later...
  • Administrator

Automatyczna wiadomość

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: problem został rozwiązany

Jeśli nie zgadzasz się z podanym powodem, prosimy o zgłoszenie tego posta do personelu forum.

Pozdrawiamy,

Ekipa OpenITForum.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• Mariusz_Sz
      By Mariusz_Sz
      Witam

Jakieś 3 miesiące temu zauważyłem, że używając Synology Active Backup for Buissnes dla 30 maszyn, przedłużenie certyfikatu o trzy miesiące przed jego wygaśniecięm powoduje na wszystkich komputerach bark synchronizacji w aplikacji klienckich. Aplikacja twierdzi, że zmienił się certyfikat SSL. Wystarczy oczywiście kliknąć, tak zgadzam się i zatwierdzić, ale musze to robić na 30 maszynach. Wcześniej tego nie było. Spróbowałem znowu przedłużyć certyfikat po 30 dniach i znowu kwiatki. 

Coś się [email protected]ło i co 3 miesiące będę miał kwiatki. Jest to uciążliwe.... 
    • konrad573
      By konrad573
      Witam przyszedł do mnie dzisiaj router. Jest problem 5G wifi nie działa. A działa tylko 2.4 G i ma prędkość spada aż do 40 mb/s tylko :(.Maks było 99 mb/s. Testuję w tym samym pomieszczeniu. Jest to karta wifi w laptopie intel ac8265.
      Połączyło teraz ale zadziałało tylko na paśmie 20hz i prędkość 99 mb/s tylko w tym samym pomieszczeniu na 5G. Ratunku !.
      Jednak już dobrze działą. 500 mb/s chwilowo pokazało w tym samym pomieszczeniu końcowy wynik 420 mb/s. Za 3 ścianami 10m 330 mb/s. Nie jest źle. Szkoda że nie da rady osiągnąć lepszej prędkości na tej odległości :(. 
      Okej. Gry sieciowe działają i to bez konfiruacji od razu na wifi i po kablu. Jednocześnie nawet chyba może być otwarty port dla gry for honor na pc i laptopie i idzie razem grać sieciowo z kolegą. Co było nie możliwe na poprzednim routerze bo tylko na 1 urządzeniu w tym samym czasie był otwarty port NAT. Super :D. I nawet port upnp działa a nie działał na tamtym routerze. Oprogramowanie Rapture super! Błędów nie doświadczyłem a nawet lepsze mi się wydaję.
    • kubass
      By kubass
      Cześć. Przeprowadziłem się do nowego mieszkania .
      Cała sieć zrobiona na LAN kat 6e.
      Podłączyli mi Netię
      Ustawiłem ich router w tryb bridge
      Mój asus wpięty w ich router jako WAN . 
      Podpiąłem 4 kompy pod asusa i próbuje kopiować pliki miedzy komputerami no i załamka . Prędkość miedzy komputerami to max 11MB / s . Wszystkie kable nowe końcówki prawidłowo zarobione . Może jakieś pomysły ? 
      Komputery nowe we wszystkich karty gigabitowe.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.