Jump to content

AICloud 2.0 - jak dodać kilku użytkowników

Rate this topic

Guest house

Recommended Posts

Witam.

Posiadam Router RT-AC68U,

Korzystam w swoim telefonie (z androidem) z funkcji AiCloud i mam włączoną funkcję ochrony hasłem.

Chciałbym aby inne osoby również korzystające z AiCloud też miały dostęp do zasobów ale nie wszystkich, wobec tego proszę o podpowiedź jak ustawić dodatkowe hasła i pozwolenia na dostęp tylko do pewnych folderów.

W zakładce "Aplikacje USB - Udostępnianie miejsca sieciowego / Cloud Disk" mam zdefiniowane osoby i ustawione uprawnienia - działa to odpowiednio na komputerach które się łączą zarówno w sieci LAN jak i WAN przez VPN, niestety w telefonie z aplikacją AiCloud pojawia się komunikat o błędnym haśle oraz użytkowniku.

Nadmieniam że działa tylko hasło główne które daje dostęp do wszystkich folderów i ustawień routera.

2.jpg

1.jpg

• Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• house

2

Top Posters In This Topic

Posted Images

• Administrator

Chciałbym aby inne osoby również korzystające z AiCloud też miały dostęp do zasobów ale nie wszystkich, wobec tego proszę o podpowiedź jak ustawić dodatkowe hasła i pozwolenia na dostęp tylko do pewnych folderów.

nie ustawisz, AiCloud nie obsługuje więcej niż 1 użytkownika (konta admin)

W zakładce "Aplikacje USB - Udostępnianie miejsca sieciowego / Cloud Disk" mam zdefiniowane osoby i ustawione uprawnienia - działa to odpowiednio na komputerach które się łączą zarówno w sieci LAN jak i WAN przez VPN, niestety w telefonie z aplikacją AiCloud pojawia się komunikat o błędnym haśle oraz użytkowniku.

to są 2 różne rzeczy, w tym miejscu ustawiasz konta użytkowników smb. AiCloud nie korzysta z kont "Cloud Disk"

Guest muzykcb

Witam.

"Odgrzewając" temat a zarazem kończąc - od 3 tygodni testuję ponownie Aplikacje AiCloud 2.0 na routerze RT-AC68U soft: Merlin 380.57 + telefon Android 4.4 KitKat z wgraną aplikacją na telefonAiCloud 2.0. 

Obecnie aplikacja pozwala już na dostęp innych użytkowników (niż tylko admin) zapisanych w opcji: "Aplikacje USB - Udostępnianie miejsca sieciowego / Cloud Disk" z oczywiście ograniczeniami nałożonymi przez administratora na innych użytkowników odnośnie dostępu do folderów na dysku.

• Administrator

Temat zamykam jako rozwiązany.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.